Twoje projekty

Produkcja naszych plecaków i toreb wymaga solidnej bazy technologicznej oraz dużych powierzchni produkcyjnych i magazynowych. Aby osiągnąć najwyższą jakość i siłę, Tukan Sport inwestuje we własne zakłady produkcyjne i nie współpracuje z podwykonawcami.

Materiały
Wybór materiałów jest podstawową odpowiedzialnością tam, gdzie koncentruje się jakość.
Dokładnie dobieramy materiały do naszych produktów, ponieważ od nich zależy wytrzymałość i trwałość.

Używamy wysokiej klasy materiałów, produkowanych głównie w europejskich fabrykach. Nie są to tylko tkaniny i paski, ale specjalistyczne materiały. Większość z nich to opatentowane i światowe marki, ekwiwalent siły i wysokiej jakości: zamki YKK®, tkaniny CORDURA®, klamry i detale z tworzywa Duraflex®, oddychające tkaniny TEBOX®. Wszystkie inne materiały użyte w torbach - nawet te niewidoczne - są starannie wybierane przez zaufanych europejskich dostawców z gwarantowaną jakością i odpowiednimi kryteriami.

 

Jak to robimy
Produkcja plecaków i toreb sportowych nie polega tylko na łączeniu szczegółów na maszynie do szycia. Jest to żmudny proces, obejmujący różne manipulacje o zróżnicowanej złożoności i specyfice. W proces ten zaangażowanych jest wiele osób o zróżnicowanych kwalifikacjach i umiejętnościach, a także różne wyspecjalizowane ciężkie maszyny, a także wysoce wyspecjalizowane maszyny do szycia.

 

Szukasz nietypowego produktu?

Budujesz własny brand?

Chcesz wyróżnić się na rynku?

Zaprojektuj Twój produkt.!

kom. +48 691 450 278